• Pomoc dla Ukrainy!

• Rada Samorządu Uczniowskiego informuje, że przyłącza się do lokalnych zbiórek na rzecz mieszkańców Ukrainy. Zachęca do udziału w zbiórce. Prosi o przynoszenie rzeczy do naszej szkoły w dniach 1-3 marca 2022 r., skąd zostaną one przekazane do miejsc zbiórek w Jednorożcu i Przasnyszu. Najbardziej potrzebne rzeczy to:

• śpiwory, karimaty, koce, ręczniki, poduszki, kołdry, pościel
            • latarki
            • leki przeciwzapalne i antyseptyczne, opatrunki, środki odkażające, leki na przeziębienie
            • woda butelkowana, butelki z filtrem
            • żywność do długiego przechowywania
            • środki higieny osobistej: pampersy, mokre chusteczki, podpaski, mydłą, szampony, pasty i szczoteczki do zębów
            • ubrania: bluzy, koszulki, kurtki, swetry, odzież przeciwdeszczowa, buty, bielizna.
          • Ale niespodzianka!

•         Dnia 26 stycznia w naszej szkole pojawił się niespodziewany gość, Święty Mikołaj. Pomimo braku śniegu, we wczesnych godzinach rannych przybył do szkoły, a uczniowie powitali Go wierszem i piosenką. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami.

Cieszymy się, że Św. Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.